top of page
О ЦЕНТРЕ

067 101-47-57

woman-gf47e27d0f_1920.jpg

Алкоголізм — це хвороба!

ДЕТОКСИКАЦІЯ ОРГАНІЗМУ

МЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

Детоксикація алкоголіків

Якщо запій продовжується тривалий час, і ви не знаєте, як вийти з нього в домашніх умовах, ми пропонуємо вам приїхати в стаціонар наркологічної клініки для того, щоб отримати професійну допомогу.

Детоксикація алкоголіків дозволить очистити організм від продуктів розпаду спиртного. Після цього наші співробітники складуть індивідуальний план реабілітації, для відновлення психологічного стану та фізичної реабілітації.

2

Реабілітація алкоголіків

Реабілітація алкоголіків — це поетапний процес відновлення психіки, навичок тверезого життя, оновлення системи принципів і цінностей, формування активної життєвої позиції без вживання спиртного. 

Ми розглядаємо кожен випадок індивідуально, з огляду на персональні особливості людини. Курс лікування в реабілітаційному центрі допоможе подолати тягу до спиртного і повернутися до тверезого способу життя.

3

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму досягається шляхом співпраці між пацієнтом наркологічного центру New Way і команди фахівців, які цілодобово спостерігають за позитивною динамікою в процесі одужання.

Після курсу реабілітації людина, що п’є, навчиться долати зрив, справлятися зі стресовими ситуаціями, не вдаючись при цьому до розпивання спиртних напоїв. Комплексне лікування алкоголізму допоможе позбутися від запою, а кодування чи підшивка — скоротить термін лікування.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ З ЛІКУВАННЯМ!

АЛКОГОЛІЗМ ВИЛІКОВНИЙ,
ОСОБЛИВО НА РАННІХ ЕТАПАХ

bottom of page