УСЛУГИ ПО ВАКЦИНАЦИИ
Сезонные прививки и рекомендуемые для каждого малыша

Денний стаціонар

УСЛУГИ ПО ВАКЦИНАЦИИ
Сезонные прививки и рекомендуемые для каждого малыша
ПОСЛУГИ З ВАКЦИНАЦІЇ
Сезонні щеплення і рекомендовані для кожного малюка

Денний стаціонар в Дитячому медичному центрі «КіндерЛаб» - це лікування для пацієнтів, яким не потрібно цілодобове спостереження лікаря, а, призначені процедури провести в домашніх умовах неможливо. Пацієнти приходять вдень, отримують необхідні процедури, відпочивають і повертаються додому.


Палата денного стаціонару для перебування пацієнтів працює згідно з графіком роботи клініки «КіндерЛаб» і обладнана всім необхідним для комфортного і цікавого перебування маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Лікування в стаціонарі пройде весело і непомітно!

У денному стаціонарі надається медична допомога із захворюваннями:

  • органів дихання: бронхіти, пневмонії;

  • шлунково-кишкового тракту: реактивні панкреатити, ацетонемічний синдром;

  • цукровий діабет з ускладненнями;

  • алергічні стани.

Обсяг медичних послуг в денному стаціонарі клініки «КіндерЛаб» включає:

  • курс медикаментозної терапії: підшкірне, внутрішньом'язове, внутрішньовенне і внутрішньовенно-крапельне введення лікарських препаратів, а також підбір таблетованих препаратів;

  • фізіотерапевтичні процедури, масаж.

Крім лікування основного захворювання в денному стаціонарі проводиться доліковування хворих, виписаних з цілодобового стаціонару.
Пацієнти, що знаходяться на лікуванні в стаціонарі денного перебування щодня оглядаються лікарем, який стежить за їх станом, призначає контрольні лабораторно-інструментальні дослідження, консультації лікарів суміжних спеціальностей.

Вартість перебування в палаті денного стаціонару - 150 грн / год без вартості медикаментів, проведених маніпуляцій, процедур, обстежень та консультацій суміжних фахівців.

Денний стаціонар в Кіндерлаб:

Отримати консультацію та записатися на прийом

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way