Дозвілля в центрі

КОМФОРТНІ УМОВИ
ПРОЖИВАННЯ

КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ, КОМФОРТНІ КІМНАТИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Спілкування

Важливу роль в нашому пансіонаті приділяється спілкуванню. У роботі з людьми похилого віку не варто виділяти тільки їхнє здоров'я, це не означає що це не важливо, просто людям похилого віку хочеться відчувати свою потрібність. Для цього потрібно грамотно організувати їх вільний час, створити цікаві заходи, які припадуть їм до душі.

Традиційні свята

Ми постаралися зберегти всі свята з усіма особливостями. У нашому центрі літні люди весело проведуть всі свята, які для них дорогі.

Прогулянки на свіжому повітрі
Прогулянки на свіжому повітрі подалі, від шумного мегаполісу - немає нічого кращого для людей похилого віку. Прогулянки не тільки піднімуть настрій і дадуть спокійно обдумати або помріяти, але ще і сприятливо вплинуть на здоров'я. Свіже повітря покращує самопочуття і сон. Працівники нашого приватного пансіонату завжди готові скласти компанію і супроводжувати Вас.

Перегляд телевізора
У будь-якому віці потрібно завжди бути в курсі останніх подій в світі, в цьому допоможе всім відомий телевізор. У нашому центрі є сучасні телевізори з величезною кількістю телеканалів.

Домашні клопоти
Виконувати повсякденні справи в пансіонаті зовсім не обов'язково. Однак, при бажанні, будь-який постоялець може взяти участь в цьому (сортування овочів, прибирання в кімнаті, полив кімнатних квітів і клумб, все те, що зможе принести задоволення літній людині).

Мистецькі заняття
Вчитися ніколи не пізно, тому в нашому пансіонаті літні люди можуть освоїти нові навички такі як: малювання, гра на музичних інструментах, в'язання, вишивання, шахи, танці та багато іншого.

Настільні ігри
Їх у нас насправді безліч ось деякі з них: карти, доміно, ребуси, лото та інші.

Зв'яжіться з нами

і отримаєте повноцінну консультацію про наші послуги

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way