Духовная

реабілітація

ДОПОМОГА
ФАХІВЦЯ

КАБІНЕТИ ДОВІРИ:
ВУЛ. ГОНГАДЗЕ 32Б
ВУЛ. КИРИЛІВСЬКА 115/3

067 101-47-57

Наркотики називають «мавпою духовного споглядання». Людина, що вживає наркотичні засоби вводитися в змінений стан свідомість, яке часто здається станом духовного захоплення, в зміненому свідомості світі.


Обов'язковими компонентами духовної реабілітації є - молитовні правила, духовне окормлення, читання духовних писань, спілкування з Богом через.
У слідстві духовної роботи у реабілітується з'являється відраза до минулого способу життя, з'являється сприйняття наркотиків, як гріха. Адже попереду буде добро, щасливе життя без наркотичного гріха, який тягнув в той, темний світ.

Усі, хто проходять реабілітацію, завжди можуть прийти на сповідь до Батькові, розповісти про речі, які їх гризуть, які не дають прийти до смирення і світлого сприйняття життя.

Важливою духовної складової є духовні бесіди. Бесіди можуть бути як індивідуальні, так і групові. Бесіди проводяться на прохання пацієнта або з ініціативи самого духовного настоятеля. Духовні бесіди зберігаються в таємниці, якщо не обумовлено інше. Вона не обмежується тільки духовними питаннями, а також захоплює емоційні проблеми, питання побутового, сімейного та іншого характеру.

Обов'язковим елементом в духовної реабілітації є проповіді. Під час проведення проповіді, неодмінно важливо згадувати імена всіх, хто пройшов реабілітацію і проходять в даний час. Спогад всіх, хто вже вилікувався підбадьорює, піднімає духовно і емоційного всіх, хто зіткнувся з залежністю.

Духовне наставництво під час реабілітації - це вибудовування довіри, між священиком і реабілітантами. Необхідно намагатися вибудувати відносини «священик-реабілітант» так, щоб повчання ухвалювалося не стільки розумом, скільки серцем. Для цього, при відносно невеликій кількості наркозалежних важливо, щоб вихованців опікувався один духівник, але не за посадою, а за пастирської любові.

Отримати кваліфіковану консультацію нашого психолога Ви завжди можете в кабінеті довіри за адресою:
вул. Гонгадзе 32б та вул. Кирилівська 115/3 або по телефону 044-353-23-36!
Не залишайтеся з проблемою один на один!

І почніть здорове життя вже СЬОГОДНІ

  • New Way