КОМФОРТНІ УМОВИ
ПРОЖИВАННЯ

КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ, КОМФОРТНІ КІМНАТИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Хоспіс

У житті кожної людини трапляються різні події: і хороші і щасливі, і печальні і сумні. Коли в наше життя приходить горе і переживання за рідних, то найчастіше, ми не в силах, щось адекватно вирішувати. Допомога в організації професійного догляду за важкохворими надає будинок престарілих санаторного типу. Кожен, хто зіткнувся з проблемою, може розраховувати на допомогу в цьому центрі для тяжкохворих.

Хоспіс лякає своєю назвою, але виглядає як приватний будинок з усіма зручностями, затишний, і з усім, для нормального життя. Сучасне обладнання, привітний персонал, професійні лікарі та технології. Застосування досвіду європейських колег допомагає пансіонату бути на вищому рівні серед інших пансіонатів.

Тільки спеціально підготовлений персонал, стрессоустойчивий і здоровою стабільною психікою може надати допомогу таким хворим.

У пансіонаті весь персонал пройшов підготовку за спеціальною програмою. Команду медиків представляють лікарі швидкої допомоги і медсестри реанімацій.

Якщо вам потрібна допомога у визначенні близької людини в пансіонат, то потрібно заповнити анкету і мати з собою висновки всіх лікарів і паспорта. Для іногородніх є пільги з проживання.

Наш будинок престарілих відкритий для всіх регіонів України. Кожен, хто потребує може отримати допомогу і гідне лікування і догляд!

Зв'яжіться з нами

і отримаєте повноцінну консультацію про наші послуги

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way