top of page
О ЦЕНТРЕ

067 101-47-57

poker-g8e4f7aec3_1920.jpg

Ігроманія - це хвороба!

igromania-g3a9321991_1920.jpg

Чи уся ігроманія - хвороба?

Ігроманія стає залежністю, коли людина вже не розрізняє де реальний світ, а де світ ігор. Наприклад, ваша близька людина кожного дня просто бездумно займається ставками в онлайн-казино і взагалі не реагує на реальний світ, більш того, витрачає усі кошти на цю гру. Або ваша дитина грає в онлайн-ігри більшу частину дня, втрачає розуміння реальності та має залежність від кількості ігрових годин на день.

Важливо! Не плутайте кіберспорт з ігроманією.

Або ще гірше, ваша близька людина кожного дня ходить до ігрових автоматів та витрачає усі заощадження у надії отримати джекпот.

Саме такі перекоси — це реальна психологічна проблема, яку потрібно лікувати разом з кваліфікованими психологами.

2

Лікування ігроманії

Лікування ігроманії починається з мотиваційної бесіди з психологом для того, щоб визначити, з якої причини людина приохотилася до азартних ігор, які у неї є психологічні труднощі, та скласти курс реабілітації в індивідуальному порядку.

Ми проводимо психологічну інтервенцію для того, щоб переконати ігромана пройти лікування і навчити справлятися з труднощами повсякденного життя, не намагаючись ізолюватися і піти від проблем у віртуальний світ.

3

Лікування комп’ютерної залежності

Лікування комп’ютерної залежності найчастіше потрібно в підлітковому віці. Якщо у дитини виникають труднощі в спілкуванні з однолітками, вона закривається в собі, її поглинають комп’ютерні ігри, в яких вона може самореалізуватися.

Батьки повинні звернути увагу на ознаки формування комп’ютерної залежності та не відкладати розв’язання проблеми на завтра. Якщо у підлітка є труднощі в соціальній адаптації, в нашому реабілітаційному центрі ми працюємо з різними ситуаціями та допоможемо позбутися підлітку від залежності.

РОЗПОЧНІТЬ ЛІКУВАННЯ ВЧАСНО!

ІГРОМАНІЯ — ЦЕ ПСИХОЛОГІЧНА ХВОРОБА, ЯКА ПОТРЕБУЄ СВОЄЧАСНОГО РЕАГУВАННЯ.

ТРУДОВА ТЕРАПІЯ ТА РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ

МЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

bottom of page