top of page
О ЦЕНТРЕ

067 101-47-57

addict-g089e3d4f6_1920.jpg

Наркоманія — це хвороба!

ДЕТОКСИКАЦІЯ ОРАГНІЗМУ

МЕДИКАМЕНТОЗНА ТЕРАПІЯ

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

Як позбутися наркоманії?

Щоб позбутися наркоманії, людина повинна сама усвідомити свою проблему та бажати пройти курс реабілітації й відновлення в реабілітаційному центрі New Way. Якщо бажання немає — ми допоможемо переконати наркомана в необхідності лікування за допомогою психологічної інтервенції, яку проводить психолог.

Наш нарколог надає послуги виїзду на дім для проведення детоксикації чи УБОД. Після очищення організму від токсичних речовин фахівці проводять мотиваційну бесіду, щоб допомогти наркоману придбати бажання позбутися від недуги.

Далі — це питання часу, адже лікування від наркозалежності може зайняти від 2 місяців до року.

2

Реабілітація наркоманів

Курс реабілітації дозволить позбутися від психологічного бажання змінити свідомість за допомогою наркотичних засобів.

Центр реабілітації наркозалежних New Way пропонує ефективну допомогу тим, хто тільки почав вживати наркотики, а також наркоманам зі стажем, у яких вже були безуспішні спроби відмовитися від вживання. Ми працюємо з найскладнішими випадками та допомагаємо позбутися залежності навіть наркоманам з багаторічним досвідом вживання.

3

Як проходить реабілітація?

Реабілітація в наркологічному центрі New Way проходить за підтримки лікаря-нарколога, психолога, реабілітолога та духовного настоятеля, які супроводжують пацієнта під час лікування і надають йому психологічну допомогу. Наша команда пропонує ефективні методи терапії, які спрямовані на усунення бажання вживати.

Перед початком реабілітації ми проводимо тестування на наркотики для того, щоб визначити стадію залежності, скласти індивідуальний план реабілітації на основі отриманих результатів діагностики психічного і фізичного стану. Час реабілітації залежить від стадії та бажання підопічного до змін.

ПОВНІСТЮ АНОНІМНО!

Ми не ставимо на облік, дотримуючись повної конфіденційності та безпеки клієнтів

bottom of page