КОМФОРТНІ УМОВИ
ПРОЖИВАННЯ

КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ, КОМФОРТНІ КІМНАТИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Приватний пансіонат для людей похилого віку - це гідне місце, де ви зможете забезпечити комфортну старість для своїх рідних і близьких людей. Наш будинок для престарілих забезпечить професійний догляд за постояльцями, з урахуванням всіх індивідуальних потреб кожного. Наш пансіонат бере на себе всі забезпечення потреб людей похилого віку, оточить постояльців своєю увагою і домашньої турботою.

Звернувшись в наш приватний центр, Ви отримаєте можливість оточити рідних турботою і потрібним увагою, давши щоденну цілодобову опіку і професійний медичний догляд.

Головний принцип, на якому будується робота нашого приватного пансіонату - надання кваліфікованої допомоги людям похилого віку.

У пансіонаті приділяється особлива увага створенню домашньої і затишної атмосфери, для цього ми побудували центр, в якому знаходитися одне задоволення.

СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ
ГАРНА ПРИРОДА, ЧИСТЕ ПОВІТРЯ І СПОКІЙ

До кожного постояльця - особливий індивідуальний догляд і максимум уваги. Медпрацівниками здійснюється своєчасне грамотне спостереження за постояльцями. Пропонуємо Вам комфортні умови проживання в екологічно чистому районі недалеко від Києва - с. Чайка, Святошинський район.

При поселенні в наш будинок для людей похилого віку в Київській області Ви можете вибрати певну категорію розміщення Вашого рідного людини, а також підібрати харчування. Кімнати для проживання можуть бути як двомісними, так і багатомісними.

Попередньо Ви завжди можете під'їхати до нас для знайомства з пансіонатом і обговорити всі деталі. Зв'язатися з нами можна через форму або за телефонами зазначеному нижче:

Зв'яжіться з нами

Адреса:

с. Чайка, Святошинський район, Київська область

Контактні телефони: 

+38 067-101-47-57

Режим роботи:

Цілодобово

І почніть здорове життя вже СЬОГОДНІ

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way