top of page
  • Фото автораАндрій Кошара

Духовна реабілітація

Наркотики називають «мавпою духовного споглядання». Людина, що вживає наркотичні засоби, вводитися в стан зміненої свідомості, яке часто здається станом духовного захоплення.

Обов'язковими компонентами духовної реабілітації є - молитовні правила, духовне окормлення, читання духовних писань, спілкування з Богом через.

У слідстві духовної роботи у людини, що реабілітується, з'являється відраза до минулого способу життя та сприйняття наркотиків як гріха. Адже попереду буде добро, щасливе життя без наркотичного гріха, який тягнув в той, темний світ. Усі, хто проходять реабілітацію, завжди можуть прийти на сповідь до Батюшки, розповісти про речі, які їх гризуть, які не дають прийти до смирення і світлого сприйняття життя.

Важливою духовної складової є духовні бесіди. Бесіди можуть бути як індивідуальні, так і групові. Бесіди проводяться на прохання пацієнта або з ініціативи самого духовного настоятеля. Духовні бесіди зберігаються в таємниці, якщо не обумовлено інше. Вона не обмежується тільки духовними питаннями, а також захоплює емоційні проблеми, питання побутового, сімейного та іншого характеру.

Обов'язковим елементом духовної реабілітації є проповіді


Під час проповіді неодмінно важливо згадувати імена всіх, хто пройшов реабілітацію і проходять в цей час. Спогад всіх, хто вже вилікувався, підбадьорює, підіймає духовно та емоційного всіх, хто зіткнувся з залежністю.

Духовне наставництво під час реабілітації


Це вибудовування довіри між священником і реабілітантами. Необхідно намагатися вибудувати відносини «священник — реабілітант» так, щоб повчання ухвалювалося не стільки розумом, скільки серцем. Для цього, при відносно невеликій кількості наркозалежних, важливо, щоб вихованців опікував один духівник, але не за посадою, а за пастирської любові.


Отримати кваліфіковану консультацію нашого психолога Ви завжди можете в кабінеті довіри за адресою: вул. Гонгадзе 32б та вул. Кирилівська 115/3

Анонімна консультація за телефоном 067 101-47-57 Не залишайтеся з проблемою сам на сам!


11 переглядів

Comments


bottom of page