top of page

ХАРЧУВАННЯ В ЦЕНТРІ NEW WAY

Повноцінне та здорове харчування – основа відновлення організму, що постраждав від шкідливих речовин. У центрі New Way ми розробили особливе меню, багате на білки, жири та вуглеводи з урахуванням всіх рекомендацій дієти №5. Ми виключаємо з раціону продукти, багаті пуринами, азотистими екстрактивними речовинами та холестерином, щавлевою кислотою, ефірними оліями, продукти окислення жиру (акролеїну, альдегіди), що утворюються у процесі сушіння. Раціон збагачується ліпотропними речовинами (холін, метіонін, лецитин) і містить значну кількість клітковини та рідини. В здоровому тілі здоровий дух!

Сніданок

Сніданок включає каші (вівсяна, манна, рисова), яйця — варені чи яєчня, бутерброди з сиром та маслом, банани, чай та печиво. Ми намагаємось не додавати каву, адже вона збуджує нервову систему.

Перекус

Невеликі перекуси протягом дня зазвичай включають фрукти, ягоди, горіхи, сир або йогурти. Тип фруктів залежить від сезону. В літній період ми збираємо власні ягоди та фрукти із ферми при центрі.

Обід

Обід в центрі складається з супів (рисовий, гречаний, борщ). Других страв: м'ясні страви; рибні страви; каші; макаронні вироби; страви з картоплі; овочеві салати. Компот із сухофруктів, або чай на вибір.

Вечеря

На легку, але поживну вечерю ми пропонуємо нашим пацієнтам салати зі свіжих овочів, тушковане або варене м'ясо та рибу, а також гарніри — картопля, рис або гречану кашу.

ТЕЛЕГРАМ ЧАТ

ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

0800216003

Замовити анонімну консультацію

РОЗКЛАД ДНЯ В ЦЕНТРІ

На території центру діє суворий режим дня, який збалансований працетерапією, відпочинком і духовним відновленням.

7.00 - 8.15

ПІДЙОМ ТА ВОДНІ ПРОЦЕДУРИ

Підйом, обов'язкова ранкова зарядка, особиста гігієна. Також зранку ми обов'язково обливаємось холодною водою. Його ціль — стимулювати процес кровообігу, зміцнювати імунітет і підвищувати стійкість організму до негативного впливу навколишнього середовища.

9.00 - 9.30

СНІДАНОК ТА ПРИБИРАННЯ

Сніданок — це головне приймання їжі протягом дня. Каші, молочні продукти, горіхи та фрукти — все, що потрібно для відновлення організму. Після сніданку пацієнти займаються прибиранням у центрі, що допомагає налагодити внутрішню дисципліну та навчитися дбати про себе та інших.

10.30 - 12.00

ГРУПОВА

ТЕРАПІЯ

Групова терапія дозволяє відкрито поділитися з іншими своєю проблемою, знайти підтримку та зрозуміти, що ти не один. Поговорити про причини виникнення залежності. Йде аналіз проблеми зсередини та поступова корекція особистості. Це важлива складова оздоровлення.

12.30 - 15.00

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

В залежності від сезону задачі підопічних змінюються: прибирання подвір’я центру, садові справи на власному мінігороді — висадка овочевих культур, полив або збір врожаю.

16.00 - 17.00

ПСИХОКОРЕКЦІЯ З ПСИХОЛОГОМ

Співробітники наркологічного центру New Way щодня знаходяться в стаціонарному відділенні, щоб надавати допомогу алко- та наркозалежним та їхнім родинам. З психологом опрацьовуються всі проблеми та блоки, які пацієнт не може озвучити на груповій терапії.

18.00 - 19.00

ТРЕНУВАННЯ

В ЗАЛІ

Тренування дуже корисні для здоров'я, оскільки вони допомагають знімати стрес і підвищують загальний тонус. Регулярна фізкультура також підвищує міцність кісток, накачує м'язи, зміцнює суглоби, покращує роботу серця, легенів і судин. Фізична активність — невіддільна частина реабілітації! 

20.00 - 21.00

ВЕЧЕРЯ ТА ПРИБИРАННЯ

Легка вечеря та вечірнє прибирання приміщень після довгого трудового дня допомагає налаштуватися на сон та наступний день лікування. Також, прибирання після вечері - це обов'язковий ритуал для самодисципліни підопічних в центрі.

21.30 - 07.00

ПІДГОТОВКА

ТА СОН

Банні процедури (душ та 1-2 рази на тиждень відвідування власної бані) та повноцінні дев'ять годин здорового сну :)

8.30 - 9.00

РАНКОВА

МОЛИТВА

Читання молитов — одна з незамінних складових духовного життя. Під час спілкування людини з Богом відбувається зцілення і зміцнення душевного стану, а також тіло проходить етап оздоровлення. Тож кожного ранку ми проводимо читання та ходимо до місцевого храму.

9.30 - 10.30

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

Облаштування центру в великій мірі залежить від самих учасників: управління, чергування, організація і проведення заходів, вирішення поточних завдань і т.д. — в рамках чинних правил, під наглядом і керівництвом наставників. Додаємо соціалізацію в реабілітацію.

12.00 - 12.30

ПЕРЕКУС

ПОЛУДЕНЬ

Невеликі перекуси для учасників реабілітації протягом дня. В літній період підопічні самі збирають ягоди та фрукти із ферми при центрі. В зимово-осінній період ми замінюємо фрукти йогуртами, консервованими фруктами та замороженими ягодами власного врожаю.

15.00 - 16.00

ЧАС

ОБІДУ

Обід у нашому центрі включає в себе супи та другі страви з м’яса та риби, компот з сухофруктів, або чай. Окрім крім того, ми стежимо, щоб кожен учасник центру споживав велику кількість овочів.

17.00 - 18.00

ОСОБИСТИЙ

ЧАС

У вільний час від громадських справ і домашніх обов'язків всі мають вільний час — для тихої години, перегляду художніх фільмів, читання книг, творчості або спілкування з іншими. Прогулянок по території центру, медитації та інших активностей, що не порушують режим та правила.

19.00 - 20.00

ОСОБИСТИЙ

ЧАС

У вечірній час ми дозволяємо перегляд новин, які не будуть травмувати психіку підопічних. Також кожного вечора ми влаштовуємо кіноперегляд, а іноді у музичні вечори, де підопічні можуть проявити свої творчі таланти та схильність до музики. 

21.00 - 21.30

ГРУПОВА

ТЕРАПІЯ

На вечірній груповій терапії всі учасники обговорюють події минулого дня, аналізують свою поведінку під час цих подій та надають один одному психологічну підтримку під керівництвом наших спеціалістів.

bottom of page