КОМФОРТНІ УМОВИ
ПРОЖИВАННЯ

КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ, КОМФОРТНІ КІМНАТИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Догляд після інсульту

У процесі відновлення після інсульту крім хворого і медиків вирішальну роль відіграють родичі та вибір закладу для реабілітації хворого після інсульту.
Якщо вчасно звернутись до лікарів, то людина може уникнути важких наслідків після інсульту!
За хворими після інсульту ведеться постійний догляд медперсоналу. Справжній повноцінний догляд можуть забезпечити не багато пансіонатів.
Наш пансіонат має надійну і кваліфіковану партнерську медичну базу.
Сучасна апаратура, багаторічний досвід лікарів і затишний по-домашньому будинок відкритий для тих, яким потрібен догляд за паралізованим після інсульту!
Родичі хворого можуть оформити всі адміністративні документи в дуже короткі терміни, і хворий почне свою реабілітацію швидко.
Реабілітаційний центр після інсульту в Києві приймає хворих з різних міст і країн. Цей центр зібрав найновіші технології по догляду та відновленню хворих після інсульту. Люди, які під час потрапили в цей центр, через кілька місяців починають жити повноцінним життям, можуть вийти на роботу продовжувати займатися спортом. Ті ж, які вже паралізовані, для них забезпечується повноцінний догляд на постійній основі. Родичі цих людей можуть бути за них абсолютно спокійними.
Двері реабілітаційного центру відкриті для багатьох безнадійних хворих, але треба пам'ятати, що тільки віра родичів в лікування і відновлення допомагають стати на ноги самим безнадійним!

Зв'яжіться з нами

і отримаєте повноцінну консультацію про наші послуги

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way