КОМФОРТНІ УМОВИ
ПРОЖИВАННЯ

КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ, КОМФОРТНІ КІМНАТИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Догляд при ревматоїдному артриті

Ревматоїдний артрит - це захворювання дуже грізне і важко виліковне, при якому лімфоцити починають битися з власним організмом. Найбільш поширене дане захворювання серед людей похилого віку.
Причинами цієї хвороби є: спадкова схильність, інфекційні захворювання, сезонний грип, ГРВІ, інфекційна ангіна, травми кінцівок, переохолодження. Також в літньому віці часто піддаються нервових зривів, потрясінь або стресів, в силу різних причин, смерті людей похилого віку друзів, хвороб, самостійного життя дітей, які не так часто можуть відвідувати батьків, а ті в свою чергу постійно переживають за них, проте чинники стресу не проходять повз і можуть стати причиною виникнення хвороби ревматоїдного артриту. Якщо запустити захворювання, то у літніх людей може здивуватися серцевий м'яз, що загрожує ускладненнями. Але самолікуванням займатися не можна, тільки кваліфіковане лікування і догляд гарантують успішне лікування від хвороби.

Наш приватний будинок для престарілих надає ефективну професійне лікування і кваліфікований догляд за людьми похилого з ревматоїдним артритом. Наші висококваліфіковані лікарі допоможуть не тільки позбавити від болю у престарілих людей, а й вбережуть від деформації їх суглоби. Комплексна терапія включає лікування медикаментами і допоможе зупинити руйнування суглобів престарілих людей в подальшому. А проведена реабілітація та фізіотерапія допоможе пенсіонерам не втратити працездатності.

Догляд за хворими на ревматоїдний артрит в нашому пансіонаті в Києві точно відновить якість життя літньої людини і змусить хворобу «затихнути».

Зв'яжіться з нами

і отримаєте повноцінну консультацію про наші послуги

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way