КОМФОРТНІ УМОВИ
ПРОЖИВАННЯ

КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ, КОМФОРТНІ КІМНАТИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Догляд за хворими на діабет

Цукровий діабет - це захворювання, при якому виникають порушення в засвоєнні клітинами організму глюкози крові, і як результат виникають прогресивні поразки дрібних і великих судин. Є кілька типів діабету (I і II тип), другий тип цукрового діабету найбільш характерний для людей похилого віку. Він виникає від впливу на організм людини безлічі чинників, з них такі як, куріння, важкі стреси, алкоголізм та інші. У хворих на діабет виникає свербіж в статевих органах, сильна невситима жага, полідипсія (хвороба при якій багато їдять), а також поліурія (хворі на цукровий діабет виділяють дуже багато сечі). Але у людей похилого віку пацієнтів можуть бути не всі дані симптоми яскраво вираженими.

У нашому будинку для людей похилого віку, людям похилого віку з ризиком розвитку цукрового діабету проводять точну діагностику на сучасному обладнанні, виявляючи рівень глюкози в крові, наявність цукру в загальних аналізах сечі. Дане обстеження глюкози крові проводиться регулярно в нашому пансіонаті для літніх хворих, які страждають на цукровий діабет.

При лікуванні хвороби цукровий діабет велике значення має дієта, тому меню в нашому розробляє лікар-діетлог вищої категорії, яке категорично виключає цукор, а також продукти з вуглеводами.

Кваліфікований персонал нашого будинку престарілих з повагу і терпінням цілодобово піклуватися про літніх хворих на цукровий діабет, прибуваючи на перший поклик в будь-який час дня і ночі. У нашому пансіонаті Ваші літні рідні будуть в надійних руках професіоналів.

Зв'яжіться з нами

і отримаєте повноцінну консультацію про наші послуги

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way