КОМФОРТНІ УМОВИ
ПРОЖИВАННЯ

КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ, КОМФОРТНІ КІМНАТИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Догляд за інвалідами

Брак часу на догляд за своєю близькою людиною, яка не може самостійно пересувається - це головна причина пошуку спеціалізованих центрів.

На допомогу, приходять приватні пансіонати, які спеціалізуються на догляді за людьми з обмеженими можливостями. Основні переваги пансіонату:

  • Індивідуальний підхід.

  • У пансіонаті працють висококваліфіковані фахівці. Це і психологи, терапевти, нянечки, медсестри, кардіологи - завжди допоможуть інвалідам - вмитися, переодягнутися, купатися, їсти, гуляти. Послуги доглядальниці.

  • Комфортабельне розміщення. Кожна з кімнат повністю обладнана для людей з обмеженими можливостями. Щодня в приміщеннях проводиться прибирання співробітниками центру.

  • Індивідуальне харчування. Ми пропонуємо багаторазове харчування з урахуванням різних особливостей здоров'я людей. Наші кухарі готують і дієтичне меню, святкове меню, пісне меню. У пансіонаті встановлений графік прийому їжі - 5 разів на день.

Наш пансіонат вже багато років надає послуги із догляду за інвалідами. Термін перебування, вашої рідної людини, ви визначаєте самостійно.

Обладнані кімнати спеціально для проживання людей з обмеженими можливостями завжди готові приймати нових постояльців.

А главное что проживание в нашем доме для пожилых людей  не испугает вас своей стоимостью.

Дізнатися ціну проживання в пансіонаті ви можете, зателефонувавши нашим фахівцям!

Зв'яжіться з нами

і отримаєте повноцінну консультацію про наші послуги

Відмінно! Повідомлення отримано.

  • New Way